Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Pro analýzu návštěvnosti a zobrazení reklam používáme soubory cookie. Pokud nesouhlasíte, odejděte, jinak klepněte na:

Rozumím

Druhý díl Zahradnictví: v kinech na Svatého Václava, v hlavní roli zaperlí Jiří Macháček

Druhý díl Zahradnictví: v kinech na Svatého Václava, v hlavní roli zaperlí Jiří Macháček

Příběh holiče, kterého oholili. Je po válce, Evropou cloumají velké a děsivé politické změny. Majitel noblesního salonu Valentino v centru Prahy Otto Bock (Jiří Macháček) se s rodinou snaží znovu rozjet podnikání. Přežili válku, doufají v lepší budoucnost. Po únorovém komunistickém puči ale přichází zlom, Ottova firma je vyvlastněna státem a důsledky jsou fatální.

Jiří Macháček (foto: CinemArt)

Film se natáčel podle scénáře Petra Jarchovského od června do prosince 2016 v Praze, Veltrusech, Jaroměři a Žatci. Stejně jako v prvním díle se diváci setkají vedle Jiřího Macháčka také s Lenkou Krobotovou, Sabinou Remundovou, Aňou Geislerovou, Davidem Novotným či Karlem Dobrým. V dětských rolích se oproti prvnímu dílu objeví již starší děti- místo Samuela Budimana nastoupil Karlík Kryštof Racek, Danielku si po Josefínce Markové zahrála Anežka Rouhová, malou Jiřinku potom sestra své „mladší verze“ Johanky Barbora Suchá.

Jiří Macháček (foto: CinemArt)

Petr Jarchovský je s vybranými herci spokojený: „Moc jsem se těšil třeba na spolupráci s Klárou Melíškovou. Aňu Geislerovou herecky dobře známe, a přitom nás dokáže v každé další úloze znovu překvapit. Gabriela Míčová je všestranná a velice inteligentní herečka. Také děti jsou mimořádné. Sabina Remundová vytvořila v roli tety Mařči ženskou figuru, kterou budete rádi nesnášet. A Jirka Macháček v roli majitele kadeřnického salonu nachází svůj nový herecký rozměr.“

foto: CinemArt

Prostřední díl trilogie se dle režiséra Jana Hřebejka bude lehce vymykat i žánrově, lze očekávat Macháčkův pověstný humor: „Jde o drama z přelomu let 1947 a 1948, kolem únorového převratu, ale i tak je v tomto poválečném příběhu hodně humoru. Dokonce bych řekl, že právě v Dezertérovi je nejgrotesknější scéna z celé trilogie.“

foto: CinemArt

Diváci nemusejí nutně vidět první film Rodinný přítel, aby pochopili děj Dezertéra, snímky dle tvůrců obstojí i samy o sobě.

foto: CinemArt

Dezertér dorazí do českých kin 28. září 2017, tedy pět měsíců po premiéře prvního dílu Rodinný přítel. Ten u nás do dnešního dne vidělo přes 100 000 diváků. Třetí část s názvem Nápadník uvidí diváci v kinech od 16. 11. 2017.

Komentáře

Neexistují žádné položky.

Komentáře

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2018 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 1.84